9. | Boshqa tadbirlar | 4 | soni | 4 580 000,0 | |
Jami | 22,0 | х | x | 28 599 370,0 |
Шеробод туманида 2023-йил 4 чорак якунида жамоатчилик фикри асосида шакллантирилган тадбирларни молиялаштиришга йўналтирилган маблағлар тўғрисида
Ўзбекистон Республикаси Президентининг 2021-йил 13-апрелдаги “Буджет жараёнида фуқароларнинг фаол иштирокини таъминлаш бўйича қўшимча чоратадбирлар тўғрисида”ги ПҚ-5072-сонли Қарорига асосан Ўзбекистон Республикаси Олий Мажлиси Сенати Кенгашининг 2021-йил 22-апрелдаги КҚ-213-ИВ-сонли ва халқ депутатлари Шеробод тумани Кенгашининг 2021-йил 31-майдаги “Шеробод тумани маҳаллий буджет маблағлари сарфланишида жамоатчилик иштирокини таъминлаш тўғрисида”ги 213/ВИ-30-сонли қарорлари билан тасдиқланган Низомнинг 28-30-бандлари ижросини таъминлаш мақсадида халқ депутатлари туман Кенгаши
ҚАРОР ҚИЛАДИ:
Фуқаролар ташаббуси жамғармаси маблағларини шакллантирилиши юзасидан маълумот 2-иловага;
2023-йил 3-чоракда ўтказилган ташаббусли буджет жараёни якунларига кўра ишларни амалга ошириш учун ажратилган маблағлар миқдори тўғрисидаги маълумот 3-иловага мувофиқ тасдиқлансин.
6. Ушбу қарор қабул қилинган кундан эътиборан кучга киради.